Війська зв’язку ЗС України поповнять офіцери запасу

Добавлено: 16.11.2018 Переглянуто: 995

До інституту прибули на трьохмісячні курси перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцери запасу віком до 43 років, яких призвали в ЗС України.

Всі вони закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра та раніше не проходили військову службу.

Мета призову офіцерів — набуття ними практичних навичок і умінь для збройного захисту Вітчизни, збільшення кількості військово навчених осіб в запасі та підвищення рівня укомплектованості військ зв’язку Збройних Сил України офіцерським складом. Свої навички запасники будуть вдосконалювати на базі батальйону навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Після завершення підготовки передбачається призначення офіцерів на посади до не бойових військових частин військ зв’язку ЗС України.

До участі в операції Об’єднаних сил призвані офіцери залучатись не будуть. Направлення до району операції Об’єднаних сил можливо лише у добровільному порядку після укладання ними контракту про проходження військової служби.

На офіцерів, яких призвано, розповсюджується весь пакет соціальних пільг та гарантій військовослужбовців за контрактом.

Також за ними зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форми власності.