Змагання з настільного тенісу

Добавлено: 16.11.2018 Переглянуто: 922

У період з 13 по 15 листопада, відповідно план-календарю спартакіади інституту, серед курсантів інституту були проведені змагання з настільного тенісу. У змаганнях брали участь 12 підрозділів інституту.

Переможцями у командної першості стали:

1 місце - команда другого курсу факультету Бойового застосування систем управління та зв'язку

2 місце - команда другого курсу факультету Телекомунікаційних систем

3 місце - команда першого курсу факультету Телекомунікаційних систем

В особистій першості серед чоловіків:

1 місце - ст. солд. Подгайний І.А. (п'ятий курс, факультет Інформаційних технологій)

2 місце - солд. Рубан О.О. (другий курс, факультет Бойового застосування систем управління та зв'язку)

3 місце - солд. Сарбаш А.Г (четвертий курс, факультет Телекомунікаційних систем)

В особистій першості серед жінок:

1 місце - солд. Матюк Ю.П. (перший курс, факультет Інформаційних технологій)

2 місце - солд. Кухар О.А. (другий курс, факультет Телекомунікаційних систем)

3 місце - солд. Черненко О.А. (перший курс, факультет Бойового застосування систем управління та зв'язку)

Вітаємо всіх переможців та призерів змагань. Бажаємо всім спортсменам високих здобутків та перемог в майбутньому, нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для інших курсантів нашого інституту.