Відбувся звітній концерт «Осіння мить» військового оркестру інституту

Добавлено: 15.11.2018 Переглянуто: 852

В рамках культурологічного забезпечення особового складу інституту 14 листопада у Центральному Будинку офіцерів ЗС України відбувся звітний спільний концерт військового духового оркестру Військового інституту телекомунікацій та інформатизації та військового оркестру Київського військового ліцею ім. Івана Богуна під загальної назвою «Осіння мить».

Курсанти інституту та запрошенні глядачі мали змогу насолодитися чудовою музикою та вкотре оцінити результати діяльності цього талановитого колективу.

Репертуар колективу під керівництвом військового диригента майора Максима Зінченка відрізняється різноманітністю і охоплює різні стилі музичного мистецтва. Так у концертній програмі прозвучали твори на теми світових класиків, фрагменти музичного треку із кінофільму «П’ятий елемент» та інших відомих українських та зарубіжних композиторів.

Вітаємо оркестр із вдалим концертом та бажаємо подальших творчих успіхів, здобутків, перемог!