ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стартував!

Добавлено: 14.11.2018 Переглянуто: 1101

14 листопада 2018 року на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін відбулося проведення першого етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Присутніх на святі теплими напутніми словами привітали начальник кафедри полковник Саєнко Олександр Григорович, викладач української мови за професійним спрямуванням, літературознавець за фахом Логвіненко Наталія Михайлівна.

Тож, бажаємо його учасникам творчої плідної праці й вагомих яскравих перемог!