Заняття з дисципліни «Бойове застосування безпілотних авіаційних комплексів»

Добавлено: 10.11.2018 Переглянуто: 721

За планом проведення навчальних занять з курсами військової підготовки осіб сержантського складу (старшинського) складу з вищою освітою з дисципліни «Бойове застосування безпілотних авіаційних комплексів» було проведено теоретичні заняття та практичне виконання польотів на безпілотному літальному апараті-ретрансляторі.

Разом із слухачами курсів було побудовано польотне завдання для БПЛА-ретранслятора та виконано польоти за даним завданням. Слухачі курсів виявили неабияке зацікавлення до проведення даної дисципліни, до речі такий формат заняття для курсів проводився вперше.