17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Відвідування театру – завжди свято

Добавлено: 03.11.2018 Переглянуто: 206

Вже не в перше курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, які показали найкращій результат у навчанні та зразкову військову дисципліну відвідують Полтавський драматичний театр.

Так, 27 жовтня 2018 року у Полтавському академічному обласному музично-драматичному театрі за твором видатного Українського письменника Миколи Васильовича Гоголя, пройшла вистава «Страшна помста». Дана вистава – це фантастично-містичне дійство, в якому режисер Сергій Павлюк розкриває тему вічного гріха, який доведеться спокутувати наступним поколінням. Взявши за основу притчу про зраду й помсту — «Думу про Івана та Петра», яка згадується Гоголем у «Страшній помсті», — режисер на сцені полтавського театру створив метафорично-змістовну виставу, що викликає асоціації із сьогоденням.

Містична історія перетворюється на зразок поетичного українського театру, який несе у собі глибинність традицій та сакральність. Яскрава обрядовість, звучання автентичного співу, показ козацької звитяги стали основними елементами у вибудові дійства, що викриває національне єство.

Сьогодні, 03 листопада 2018 року у Полтавському академічному обласному музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя за твором видатного Українського письменника Івана Нечуя-Левицького, пройшла вистава «Кайдашева сім’я», режисер постановник – заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко.

Що може бути краще за веселу комедію з танцями та піснями? Мабуть, тільки українська класична комедія з танцями і піснями, та ще й з народними героями, які такі близькі кожному. І скільки б ми не говорили, не сміялися з персонажів, які вже стали справжніми народними типажами, вони все одно продовжують «жити» у нашому сучасному суспільстві.

Здавалося б, це одвічна тема батьків і дітей, свекрух і невісток, які не можуть помиритися в одній хаті, але з новими смачними сценічними «спеціями» — виходить зовсім інша історія. А на «спеції» колектив Полтавського театру не скупився!

Метою проведення заходу, було ознайомити курсантів з життям селян ХІХ століття, національними традиціями, сільським побутом, звичаями українського народу, його індивідуалізмом та прагненням жити окремим самостійним життям.

Військовослужбовці коледжу з захопленням спостерігали за майстерністю перевтілення творчого колективу Полтавського драматичного театру та були вражені постановою і костюмами акторів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net