УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                                                

Курсанти факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку відвідали Міжнародну фотовиставку

Добавлено: 01.11.2018 Переглянуто: 327


Курсанти 363 навчальної групи факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку у рамках поглиблення і вдосконалення навчального процесу 31.10.2018 відвідали Міжнародну фотовиставку яку організовує щорічно газета День.

Виставка – результат Міжнародного фотоконкурсу, який цього року – 20-й ювілейний. У експозиції представлені найкращі роботи, вибрані з кількох тисяч присланих на фотоконкурс.

Це – «фотомоніторинг» життя країни за рік. У експозиції представлені світлини традиційних рубрик газети «Політика», «Український світ», «Фото з історією», «Світ очима дітей».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх