17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                        

Курсанти факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку відвідали Міжнародну фотовиставку

Добавлено: 01.11.2018 Переглянуто: 227


Курсанти 363 навчальної групи факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку у рамках поглиблення і вдосконалення навчального процесу 31.10.2018 відвідали Міжнародну фотовиставку яку організовує щорічно газета День.

Виставка – результат Міжнародного фотоконкурсу, який цього року – 20-й ювілейний. У експозиції представлені найкращі роботи, вибрані з кількох тисяч присланих на фотоконкурс.

Це – «фотомоніторинг» життя країни за рік. У експозиції представлені світлини традиційних рубрик газети «Політика», «Український світ», «Фото з історією», «Світ очима дітей».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх