Курсанти факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку відвідали Міжнародну фотовиставку

Добавлено: 01.11.2018 Переглянуто: 983

Курсанти 363 навчальної групи факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку у рамках поглиблення і вдосконалення навчального процесу 31.10.2018 відвідали Міжнародну фотовиставку яку організовує щорічно газета День.

Виставка – результат Міжнародного фотоконкурсу, який цього року – 20-й ювілейний. У експозиції представлені найкращі роботи, вибрані з кількох тисяч присланих на фотоконкурс.

Це – «фотомоніторинг» життя країни за рік. У експозиції представлені світлини традиційних рубрик газети «Політика», «Український світ», «Фото з історією», «Світ очима дітей».