УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                                                

Курсанти спеціальності Кібербезпека прийняли участь у першій зустрічі співтовариства «Women in App Sec»

Добавлено: 31.10.2018 Переглянуто: 385


В усьому світі жовтень є місяцем кібербезпеки. В рамках цього організовується значна кількість конференцій, форумів, зустрічей.

Наприкінці жовтня курсанти за спеціальністю підготовки Кібербезпека факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку відвідали перший мітап співтовариства «Women in App Sec». Метою співтовариства є більша популяризація залучення жінок у сферу Кібербезпеки.

На зустрічі було обговорено питання щодо сучасних технологій:

 • інжинірингу безпеки;
 • тестування на проникнення;
 • аналізу програмного коду на безпеку;
 • криптографічного захисту;
 • апаратно-програмних комплексів захисту інформації;
 • інших напрямів захисту інформації та кібербезпеки.

  В ході зустрічі спікери розкрили теми розвитку навичок та професійного становлення у галузях Application Security та Information Security. Організатори мають на меті під час наступних мітапів в подальшому проводити воркшопи з кокретних практичних питань.

  За результатами зустрічі курсанти інституту за спеціальністю Кібербезпека вирішили прийняти активну участь у спільноті «Women in App Sec».

 • © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

  Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

  ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

  ^ Наверх