26 січня 2019 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                        

Заняття з плавання із курсантами інституту в басейні ЦСК ЗС України

Добавлено: 25.10.2018 Переглянуто: 394


Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, згідно вимогам Тимчасової настанови з фізичної підготовки у ЗС України та навчальної програми з дисципліни «Фізичне виховання та спеціальна фізична підготовка», почали заняття з плавання в басейні ЦСК ЗС України під керівництвом досвідченого фахівця, викладача кафедри №2 Володимира Балишева.

Заняття з плавання є важливим засобом підготовки військовослужбовців і спрямовані на:

 • розвиток та вдосконалення загальних і спеціальних фізичних якостей;
 • формування військово-прикладних навичок та вмінь у плаванні,
 • загартування організму;
 • виховання витримки і самовладання при перебуванні у воді, впевненості у своїх силах, сміливості та рішучості з метою забезпечення фізичної та психологічної готовності військовослужбовців до навчально-бойової діяльності.

  Під час проведення занять відпрацьовувалося питання попередження гідрофобії (боязнь води), а також курсанти навчалися правильному диханню під час плавання, триманню на воді, пірнанню у воду, техніці плавання кролем та на спині.

  Як зауважив викладач, мета досягнута, курсанти з задоволенням відпрацювали всі поставлені на занятті завдання і з нетерпінням чекають наступних занять.

 • © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

  Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

  ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

  ^ Наверх