УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Заняття з плавання із курсантами інституту в басейні ЦСК ЗС України

Добавлено: 25.10.2018 Переглянуто: 439

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, згідно вимогам Тимчасової настанови з фізичної підготовки у ЗС України та навчальної програми з дисципліни «Фізичне виховання та спеціальна фізична підготовка», почали заняття з плавання в басейні ЦСК ЗС України під керівництвом досвідченого фахівця, викладача кафедри №2 Володимира Балишева.

Заняття з плавання є важливим засобом підготовки військовослужбовців і спрямовані на:

• розвиток та вдосконалення загальних і спеціальних фізичних якостей;
  • формування військово-прикладних навичок та вмінь у плаванні,
  • загартування організму;
  • виховання витримки і самовладання при перебуванні у воді, впевненості у своїх силах, сміливості та рішучості з метою забезпечення фізичної та психологічної готовності військовослужбовців до навчально-бойової діяльності.

Під час проведення занять відпрацьовувалося питання попередження гідрофобії (боязнь води), а також курсанти навчалися правильному диханню під час плавання, триманню на воді, пірнанню у воду, техніці плавання кролем та на спині.

Як зауважив викладач, мета досягнута, курсанти з задоволенням відпрацювали всі поставлені на занятті завдання і з нетерпінням чекають наступних занять.

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net