Участь збірної команди інституту у Студентській лізі з баскетболу

Добавлено: 25.10.2018 Переглянуто: 839

В Києві стартувала Студентська ліга з баскетболу в якому приймає участь збірна команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

В рамках даного турніру, команда нашого інституту розпочала з перемоги. 24 жовтня в спортивному комплексі Київського коледжу зв’язку відбувся матч між командами ККЗ та ВІТІ, в запеклому поєдинку перемогу отримала команда нашого інституту з рахунком 62:61. Кращим гравцем в цьому матчі був капітан нашої команди – курсант Білий О.Д. (16 курс), який набрав 27 очок та курсант Нестерук М.Р. - 15 очок (36 курс).

Побажаємо нашій команді яскравих перемог та спортивної вдачі!!!