Чемпіонат України з бойових мистецтв «БУ-ДО»

Добавлено: 22.10.2018 Переглянуто: 1059

20 жовтня 2018 року у місті Полтава відбувся чемпіонат України з бойових мистецтв «БУ-ДО», де приймали участь 50 учасників зі спортивних клубів у складі команд з різних областей України.

В цих змаганнях прийняли участь курсанти ВКСС ВІТІ імені Героїв Крут у складі Всеукраїнської федерації бойових мистецтв "БУ-ДО" під та здобули дві Срібні медалі:

курсант Жунь Віктор – вагова категорія до 68 кг; курсант Григориця Андрій – вагова категорія до 55 кг.

Змагання – в яких приймають участь курсанти – зміцнюють здоров'я, виховують міцний характер, загартовують організм, роблячи його витривалим і сильним. А ще, що не менш важливо, - піднімають настрій, допомагають знаходити однодумців і нових друзів. Саме це і є безцінним скарбом у спортивній та військовій діяльності для майбутнього сержанта Збройних Сил України!