Підсумки технологічної (виробничої технологічної) практики курсантів випускного курсу Військового коледжу сержантського складу ВІТІ

Добавлено: 21.10.2018 Переглянуто: 1014

Відповідно до рішення начальника військ зв'язку Збройних Сил України - начальника Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України був складений план проведення виробничої технологічної практики курсантів коледжу у 2018 році. Курсанти проходили виробничу технологічну практику у військових частинах, на базах, арсеналах та складах по всій території України.

Під час проходження технологічної практики курсанти коледжу приймали участь у навчаннях, тактико-спеціальних заняттях, та практично відпрацьовували питання розташування військових частин та підрозділів табором, розгортання, експлуатацію та обслуговування елементів системи зв'язку, вдосконалили навички у ремонті та відновленні працездатності техніки зв'язку, порядку проведення монтажу та демонтажу апаратури зв'язку, у проведенні сезонного обслуговування автомобільної техніки, несенні бойового чергування.

Навички отримані під час технологічної практики - це вагомий внесок у підготовку сержантів - фахівців військ зв'язку.

За проведення технологічної практики в кращий бік відмічені солдати: Кроленко А.О., Хлистуненко Я.Д., Роспірко Н.О., Доманський Є.О., Антонець С.Г., Слободяник Р.В., Іваницький І.О., Тимофієв О.І., Титарчук А.О., Завгородній В.С., Скоряк І.В., Стратічук Р.В., брати Товстоног, Бабич С.В., Левенець О.В., Жунь В.О., Котельницький О.О., Матієнко А.О., Ракітянський В.І., Меркулов О.І.

Курсанти які виявили зразкову військову дисципліну, старанність при виконанні плану проходження практики, вивчення новітньої техніки та в кращій бік були відмічені командирами військових частин отримали відмінні оцінки під час захисту звітів за практику і були заохочені наказом начальника коледжу.