Від ідеї до реалізації - дослідження науковців інституту

Добавлено: 16.10.2018 Переглянуто: 1069

Еквівалентність маси та енергії в корпускулярно-хвильовому представленні поширення світла і радіохвиль – саме з такою назвою з’явилася стаття, підготовлена науковцями нашого інституту, в другому номері журналу Наука і оборона.

У своїй праці, автори статті, д.т.н., професор Сусь Богдан Арсентійович та к.т.н., доцент Грохольський Ярослав Михайлович, розглянули відому проблему корпускулярно-хвильового дуалізму світла з позицій електромагнітних хвиль та представили механізм узгодження таких коливань у вигляді взаємозв’язаних електромагнітно-корпускулярних і зворотних переходів у відповідності з концепцією Ейнштейна.

У перспективі результати досліджень можуть бути використані у військовій сфері, зокрема при розробці та створенні різного роду сенсорних пристроїв.

Дякуємо авторам за їхню плідну працю і бажаємо творчих успіхів та наснаги на отримання подальших результатів.

Стаття: Еквівалентність маси та енергії в корпускулярно-хвильовому представленні поширення світла і радіохвиль