Поздоровлення особового складу інституту з Днем захисника України

Добавлено: 12.10.2018 Переглянуто: 1047

Шановні офіцери, прапорщики, сержанти, солдати та працівники Збройних Сил України! Дорогі бойові друзі!

Вітаю Вас із Днем захисника України, святом Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці свята нерозривно пов’язані між собою, символізуючи непорушний зв’язок багатьох поколінь,що боронили рідну землю та давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Патріотизм, мужність і стійкість, бойове братерство і військова кмітливість — це провідні риси нинішніх захисників України. Вони щоденно проявляються під час відбиття російської агресії на сході нашої держави.

З нагоди свята висловлюю вдячність кожному військовослужбовцю Збройних Сил України за проявлену відданість Українському народу. Переконаний, що ви гідно підтверджуєте почесне звання захисника України і будете й надалі докладати максимум зусиль для виведення військ зв’язку ЗС України на новий, якісний рівень.

У цей урочистий день бажаю всім вам міцного козацького здоров’я, родинного добробуту, постійного професійного зростання та нових значних звершень в ім’я зміцнення обороноздатності нашої держави!

Нехай Пресвята Богородиця завжди буде заступницею і покровителькою Українського війська! Пресвята Богородице, моли Бога за нас!

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

полковник Є.О.СТЕПАНЕНКО