Участь представників кафедри військової підготовки у інформаційно-масовому заході “Сила незламних”

Добавлено: 12.10.2018 Переглянуто: 780

Представники кафедри військової підготовки прийняли участь у інформаційно-масовому заході “Сила незламних” який відбувся 11 жовтня 2018 року на базі Інформаційної агенції “Укрінформ”.

Була проведена активна інформаційна робота з населенням, соціальними партнерами, військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань щодо навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації.

З нагоди Дня захисника України і свята Покрови Пресвятої Богородиці учасники заходу вітають всіх, хто у різні роки виконував священний обов’язок захисника Батьківщини, брав участь у бойових діях та миротворчих місіях, виконуючи складні, пов’язані з ризиком для життя завдання, зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти.

Бажаємо всім міцного здоров’я, родинної злагоди, миру і благополуччя!