15 грудня 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Участь представників інституту у науково-практичній конференції Cybersecurity Legal Conference

Добавлено: 11.10.2018 Переглянуто: 213

Викладачі кафедри Захисту інформації та кіберзахисту Військового інституту телекомунікацій та інформатизації прийняли участь у науково-практичній конференції Cybersecurity Legal Conference.

На конференції представники державних органів разом з провідними юристами, комплаєнс-офіцерами, спеціалістами з безпеки та у галузі IT визначили основні кіберзагрози для бізнесу в Україні й світі та розглянули різні варіанти мінімізації ризиків.

Фахівці з захисту інформації та кіберзахисту продемонстрували вразливі місця стандартного периметру охорони даних, за допомогою інтерактивного он-лайн опитування показали розділення думок аудиторії на різні проблемні питання здійснення кіберзахисту.

Викладачами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації та експертами Національного Банку України було обговорено принципи побудови ефективної системи кіберзахисту для критичної інфраструктури, роль юристів та офіцерів з безпеки в неї. В ході бесід доповідачі та участники панельних дискуцій поділились власним досвідом управління безпекою інформації та кіберзахистом, як через персональні дані працівників у мережі Інтернет можна отримати доступ до корпоративних даних", а також яку роль грає захист персональних даних в кіберзахисті.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net