Курс «Механіка реформ»

Добавлено: 11.10.2018 Переглянуто: 912

Шановні колеги!

Викладачам та курсантам стане у пригоді безкоштовний онлайн-курс «Механіка реформ» від освітньої платформи Prometheus. Цей курс присвячений реформам в Україні, які відбулись після Революції Гідності. У його створенні брали участь Олександр Стародубцев, автор системи публічних закупівель ProZorro, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, гендиректор «Укрпошта» Ігор Смілянський та інші реформатори.

Посилання на курс: Курс «Механіка реформ»

Довідка.

Prometheus – найбільша українська платформа онлайн-курсів, якою користується більше 700 тис. користувачів. Усі курси на платформі безкоштовні та доступні постійно. Prometheus заснований Іваном Примаченком та Олексієм Молчановським у 2014 році. Відкритий безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні.