20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Курс «Механіка реформ»

Добавлено: 11.10.2018 Переглянуто: 102


Шановні колеги!

Викладачам та курсантам стане у пригоді безкоштовний онлайн-курс «Механіка реформ» від освітньої платформи Prometheus. Цей курс присвячений реформам в Україні, які відбулись після Революції Гідності. У його створенні брали участь Олександр Стародубцев, автор системи публічних закупівель ProZorro, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, гендиректор «Укрпошта» Ігор Смілянський та інші реформатори.

Посилання на курс: Курс «Механіка реформ»

Довідка.

Prometheus – найбільша українська платформа онлайн-курсів, якою користується більше 700 тис. користувачів. Усі курси на платформі безкоштовні та доступні постійно. Prometheus заснований Іваном Примаченком та Олексієм Молчановським у 2014 році. Відкритий безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх