15 грудня 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Курсанти онкохворим дітям

Добавлено: 09.10.2018 Переглянуто: 236

Днями курсанти факультету Телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації  імені Героїв Крут взяли участь у Благодійному заході – «Київський бал Щасливих»! Метою заходу є збір коштів на потреби 20 родин, які відносяться до проекту Благодійного фонду «Діти - Дітям» - «Щастя в кожну родину», а також популяризації столиці України та відродження європейських традицій бальної культури.

Курсанти-учасники заходу причарували всіх присутніх своєю харизмою та хореографічними вміннями. Дівчата були у захваті від галантних юнаків у військових одностроях. Це вже не перша участь військових у подібному заході. Яскраві фарби музики, тепла атмосфера Балу, приємне спілкування, залишили у серцях курсантів неперевершені відчуття. Та найголовніше кожен з них розуміє, що долучився до святої справи – допомоги тим, хто її найбільше потребує! Зібрані кошти будуть перераховані медичним закладам та допоможуть у лікуванні дітей, які борються з тяжкою хворобою.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net