20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Показове заняття із залученням службових собак для курсантів ВКСС ВІТІ

Добавлено: 04.10.2018 Переглянуто: 148

04 жовтня 2018 року керівництвом Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут спільно з кінологічним центром Головного управління Національної поліції в Полтавській області було проведено показове заняття із залученням службових собак з курсантами навчального курсу.

На занятті яке проводив молодший інспектор кінолог старший сержант Сістряк С.О. разом зі службовою собакою на кличку «Шейна» були розкриті наступні питання:

1. Загальний курс слухняності та застосування собак для оперативно-пошукової діяльності.

2. Як здійснюється затримання злочинців.

3. Обшук місцевості на виявлення речових доказів.

Метою заходу було ознайомити курсантів з необмеженими можливостями службових собак щодо виявлення наркотичних речовин, також з функціями які виконує кінологічний центр Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Командування коледжу висловлює подяку кінологічному центру ГУНП в Полтавській області та сподівається на подальшу плідну співпрацю, щодо профілактики злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net