УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Зв’язківці-першокурсники факультету Інформаційних технологій ВІТІ провели урок історії України в київському музеї «Гетьманства»

Добавлено: 01.10.2018 Переглянуто: 590


У неділю в рамках культурологічного та патріотичного забезпечення курсанти першого курсу факультету Інформаційних технологій інституту відвідали музей «Гетьманства», де провели урок з історії України.

Майбутні офіцери мали змогу доторкнутися до історії України доби ХVII-ХХ ст., почути від наукових працівників музею правдиві історії про проблеми державотворення в Україні, надання неупередженої оцінки її видатних діячів, розкриття специфічної форми правління – Гетьманщини та її адміністрації. Серед експонатів курсанти мали змогу побачити речі з особистої колекції сім’ї Скоропадських, велику частину з яких особисто передала до музею донька гетьмана, Олена Скоропадська.

Чудова атмосфера музею, цікава й змістовна екскурсія справили неповторне враження на курсантів.

Довідково:

Музей гетьманства – це державний столичний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю, осередок пам’яток матеріальної та духовної культури пов’язаних з історією та традиціями козацько-гетьманської доби. Музей налічує понад 9 тисяч предметів. Чотири зала музею присвячені видатним українським Гетьманам Мазепі, Орлику, Хмельницькому та Скоропадському.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх