До Міжнародного дня миру для курсантів інституту відбувся святковий концерт

Добавлено: 24.09.2018 Переглянуто: 760

В рамках культурологічного забезпечення особового складу з нагоди Міжнародного дня миру творчий колектив відділення культури та методичної роботи Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України подарував святковий концерт курсантам Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Концерт тривав більше години. Виступали досвідченні вихованці: студенти музичних вузів і дипломанти, лауреати та учасники всеукраїнського конкурсів естрадної пісні. Найкращою нагородою для учасників святкового концерту стали щирі посмішки, гучні оплески та гарний настрій курсантів вишу.