Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації здійснює набір громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу

Добавлено: 20.09.2018 Переглянуто: 733

Провідний військовий виш з підготовки військових фахівців за пріоритетними спеціальностями: Кібербезпека, Інформаційні системи та технології, Комп'ютерні науки, Телекомунікації та радіотехніка, на базі Деснянської районної філії  Київського міського центру зайнятості провів робочу зустріч із керівництвом районних філій Київського міського центру зайнятості Лівого берега Києва, щодо інформування громадян України, які стоять на обліку у центрах зайнятості, про можливості навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

Набір 2018 року буде здійснюватися для підготовки за програмою офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями:

• Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах (державне замовлення).
  • Застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації) (державне замовлення).
  • Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем.
  • Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності
  • Технічне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління.
  • Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів.
  • Соціальна психологія.

Запрошуємо НА НАВЧАННЯ:

• здобувачів вищої освіти не нижче “бакалавра” незалежно від форми навчання у закладах вищої освіти;
  • громадян України, які мають освітній ступінь вищої освіти не нижче “бакалавра”, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилося 40 років;
  • військовослужбовці рядового складу, сержантського та старшинського складу, які мають або здобувають вищу освіту не нижче “бакалавра” та проходять військову службу за контрактом віком до 40 років, підписали другий контракт та мають дозвіл від командира з'єднання і вище.

Термін навчання – 2 роки.

Навчання на військовій кафедрі інституту надає можливість:

• отримати військово-облікову спеціальність та військове звання “молодший лейтенант” запасу;
  • отримати військово-облікову спеціальність та військове звання “молодший лейтенант” за рахунок видатків державного бюджету та одержати гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в ЗС України).

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.