Перемога курсантів Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут на міжнародних змаганнях з радіоспорту!

Добавлено: 17.09.2018 Переглянуто: 915

Вже стало гарною традицією, кожного року участь команди колективної радіостанції Музею військ зв’язку Збройних Сил України, в Міжнародних змаганнях учнівської молоді «Молодіжний кубок імені В.В. Русинова» в честь пам’яті Віктора Русинова (UT8LL), радіолюбителя – харківчанина, загиблого при виконанні гуманітарної місії України в державі Іран.

В цьому році команду Військового коледжу ВІТІ ім. Героїв Крут на міжнародних змаганнях з радіоспорту в котре представляли курсанти 2 та 3 курсу представляли дівчата - оператори Ірина Скоряк та Дарина Недосіка.

За підсумками цих змагань курсанти Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут вибороли перше місце, за що були нагороджені «золотими» медалями та пам’ятним «золотим» кубком.