17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Випускний екзамен резервістів оперативного резерву першої черги

Добавлено: 13.09.2018 Переглянуто: 203

Навчальні збори резервістів проходять з метою перевірки готовності офіцерів запасу у випадку необхідності доукомплектування підрозділів офіцерами зі складу оперативного резерву першої черги, а також відновлення практичних навичок і вмінь за військово-обліковими спеціальностями.

Так, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з 2 по 13 вересня 2018 року були проведені збори з резервістами з напрямку: Бойового застосування та експлуатації систем військового зв’язку.

На випусковому екзамені резервісти показали знання сучасних систем та засобів військового зв'язку, достаній рівень умінь а навичок для забезпечення якісної експлуатації сучасних засобів (комплексів) зв’язку.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net