17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Випускні випробування майбутніх “молодших лейтенантів”

Добавлено: 12.09.2018 Переглянуто: 355

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснюється підготовка осіб рядового та сержантського (старшинського) складу з вищою освітою з подальшим присвоєння їм військового звання офіцерського складу “молодший лейтенант”.

Протягом 3-х місяців з військовослужбовцями проводились теоретичні і практичні заняття щодо підвищення їхнього професійного рівня за військовими спеціальностями: Військове управління діями підрозділів військового зв’язку, Інформаційні системи та технології, Телекомунікації та радіотехніка.

Під час курсів велика увага приділялася практичній складовій підготовці військовослужбовців. Заняття проводили викладачі, більшість з яких учасники ООС (АТО), сучасна матеріально-технічна база дозволили успішно виконати всі заплановані програмою курсів заходи.

10 вересня 2018 року розпочалася здача комплексного випускного екзамену під час якого випускники показують глибокі знання і навички в опануванні почесної професії офіцера зв’язківця.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net