Випускні випробування майбутніх “молодших лейтенантів”

Добавлено: 12.09.2018 Переглянуто: 424

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснюється підготовка осіб рядового та сержантського (старшинського) складу з вищою освітою з подальшим присвоєння їм військового звання офіцерського складу “молодший лейтенант”.

Протягом 3-х місяців з військовослужбовцями проводились теоретичні і практичні заняття щодо підвищення їхнього професійного рівня за військовими спеціальностями: Військове управління діями підрозділів військового зв’язку, Інформаційні системи та технології, Телекомунікації та радіотехніка.

Під час курсів велика увага приділялася практичній складовій підготовці військовослужбовців. Заняття проводили викладачі, більшість з яких учасники ООС (АТО), сучасна матеріально-технічна база дозволили успішно виконати всі заплановані програмою курсів заходи.

10 вересня 2018 року розпочалася здача комплексного випускного екзамену під час якого випускники показують глибокі знання і навички в опануванні почесної професії офіцера зв’язківця.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net