17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                        

Навчальні збори з резервістами оперативного резерву першої черги

Добавлено: 05.09.2018 Переглянуто: 261


Відповідно до Плану призову резервістів оперативного резерву першої черги Збройних Сил України, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з 2 по 13 вересня 2018 року проводяться збори з резервістами з напрямку: Бойового застосування та експлуатації систем військового зв’язку.

Головною метою проведення даних зборів є набуття офіцерами практичних знань, умінь та навичок для забезпечення якісної експлуатації сучасних засобів (комплексів) зв’язку.

Військовий інститут за 2017–2018 рік здійснив підготовку 164 офіцерів оперативного резерву, які за своїми спеціальностями у бойових підрозділах показали високий професіоналізм та вміння.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх