28 вересня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Навчальні збори з резервістами оперативного резерву першої черги

Добавлено: 05.09.2018 Переглянуто: 509

Відповідно до Плану призову резервістів оперативного резерву першої черги Збройних Сил України, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з 2 по 13 вересня 2018 року проводяться збори з резервістами з напрямку: Бойового застосування та експлуатації систем військового зв’язку.

Головною метою проведення даних зборів є набуття офіцерами практичних знань, умінь та навичок для забезпечення якісної експлуатації сучасних засобів (комплексів) зв’язку.

Військовий інститут за 2017–2018 рік здійснив підготовку 164 офіцерів оперативного резерву, які за своїми спеціальностями у бойових підрозділах показали високий професіоналізм та вміння.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net