6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Навчальні збори з резервістами оперативного резерву першої черги

Добавлено: 05.09.2018 Переглянуто: 679

Відповідно до Плану призову резервістів оперативного резерву першої черги Збройних Сил України, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з 2 по 13 вересня 2018 року проводяться збори з резервістами з напрямку: Бойового застосування та експлуатації систем військового зв’язку.

Головною метою проведення даних зборів є набуття офіцерами практичних знань, умінь та навичок для забезпечення якісної експлуатації сучасних засобів (комплексів) зв’язку.

Військовий інститут за 2017–2018 рік здійснив підготовку 164 офіцерів оперативного резерву, які за своїми спеціальностями у бойових підрозділах показали високий професіоналізм та вміння.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net