Навчальні збори з резервістами оперативного резерву першої черги

Добавлено: 05.09.2018 Переглянуто: 349

Відповідно до Плану призову резервістів оперативного резерву першої черги Збройних Сил України, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з 2 по 13 вересня 2018 року проводяться збори з резервістами з напрямку: Бойового застосування та експлуатації систем військового зв’язку.

Головною метою проведення даних зборів є набуття офіцерами практичних знань, умінь та навичок для забезпечення якісної експлуатації сучасних засобів (комплексів) зв’язку.

Військовий інститут за 2017–2018 рік здійснив підготовку 164 офіцерів оперативного резерву, які за своїми спеціальностями у бойових підрозділах показали високий професіоналізм та вміння.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net