17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Курсанти факультету Інформаційних технологій відвідали «Національний музей історії України»

Добавлено: 02.09.2018 Переглянуто: 357

02.09.2018 року з метою патріотичного виховання та розвитку особистості, курсанти першого курсу факультету Інформаційних технологій відвідали «Національний музеї історії України».

Військовослужбовці ознайомилися з історією рідного краю від найдавніших часів до сучасного етапу розвитку нашої держави та відвідали виставку «Левко Лук’яненко. З вірою у незалежність» присвячену Герою України, який все життя і всі свої сили віддав служінню рідній Україні. На виставці представлені унікальні матеріали з фондової колекції Національного музею України та речі, надані дружиною Левка Григоровича - Надією Іванівною, онукою Ганною Жуковіною, які висвітлюють шлях борця за незалежність України.

Чудова атмосфера музею, цікава й змістовна екскурсія, унікальні експонати та особливо експозиція, яка присвячена подіям на сході нашої країни, справили неповторне враження на курсантів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net