Курсанти факультету Інформаційних технологій відвідали «Національний музей історії України»

Добавлено: 02.09.2018 Переглянуто: 918

02.09.2018 року з метою патріотичного виховання та розвитку особистості, курсанти першого курсу факультету Інформаційних технологій відвідали «Національний музеї історії України».

Військовослужбовці ознайомилися з історією рідного краю від найдавніших часів до сучасного етапу розвитку нашої держави та відвідали виставку «Левко Лук’яненко. З вірою у незалежність» присвячену Герою України, який все життя і всі свої сили віддав служінню рідній Україні. На виставці представлені унікальні матеріали з фондової колекції Національного музею України та речі, надані дружиною Левка Григоровича - Надією Іванівною, онукою Ганною Жуковіною, які висвітлюють шлях борця за незалежність України.

Чудова атмосфера музею, цікава й змістовна екскурсія, унікальні експонати та особливо експозиція, яка присвячена подіям на сході нашої країни, справили неповторне враження на курсантів.