До 30.09.2018 року продовжено конкурсний відбір на кафедру військової підготовки ВІТІ, запрошуємо громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації розпочався навчально-методичний збір керівного складу та науково-педагогічних працівників

Добавлено: 28.08.2018 Переглянуто: 276

Перед початком навчального року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації розпочався навчально-методичний збір керівного складу та науково-педагогічних працівників. Під час заходу під водитимуться підсумки роботи за 2017‒2018 навчальний рік, будуть визначені та обговорені раціональні підходи до навчальної, методичної та виховної роботи, надані рекомендації щодо порядку реалізації в освітньому процесі нових вимог нормативних документів і досвіду військ (сил) під час проведення операції Об'єднаних сил.

За планом навчально-методичного збору виступив заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко, який зазначив про необхідність активного застосування в освітньому процесі новітніх інформаційних технологій з використанням баз електронних бібліотек та форм дистанційного навчання, нарощування інформаційної мережі інституту, продовження роботи щодо розроблення на кафедрах новітніх тренажерів та підготовки до друку нових навчальних посібників які б відповідали вимогам сучасності з використанням досвіду експлуатації новітніх зразків озброєння та військової техніки зв'язку в умовах ведення бойових дій на сході України (ООС), а також передового досвіду країн НАТО.

Наступного дня у Військовому коледжі сержантського складу, на факультетах та кафедрах інституту обговорюватимуться результати діяльності за попередній рік та будуть сформовані завдання на майбутнє.

Наприкінці чотирьох денного навчально-методичного збору начальника інституту полковник Євгеній Степаненко визначить завдання особовому складу інституту на 2018‒2019 навчальний рік.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net