17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації розпочався навчально-методичний збір керівного складу та науково-педагогічних працівників

Добавлено: 28.08.2018 Переглянуто: 348

Перед початком навчального року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації розпочався навчально-методичний збір керівного складу та науково-педагогічних працівників. Під час заходу під водитимуться підсумки роботи за 2017‒2018 навчальний рік, будуть визначені та обговорені раціональні підходи до навчальної, методичної та виховної роботи, надані рекомендації щодо порядку реалізації в освітньому процесі нових вимог нормативних документів і досвіду військ (сил) під час проведення операції Об'єднаних сил.

За планом навчально-методичного збору виступив заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко, який зазначив про необхідність активного застосування в освітньому процесі новітніх інформаційних технологій з використанням баз електронних бібліотек та форм дистанційного навчання, нарощування інформаційної мережі інституту, продовження роботи щодо розроблення на кафедрах новітніх тренажерів та підготовки до друку нових навчальних посібників які б відповідали вимогам сучасності з використанням досвіду експлуатації новітніх зразків озброєння та військової техніки зв'язку в умовах ведення бойових дій на сході України (ООС), а також передового досвіду країн НАТО.

Наступного дня у Військовому коледжі сержантського складу, на факультетах та кафедрах інституту обговорюватимуться результати діяльності за попередній рік та будуть сформовані завдання на майбутнє.

Наприкінці чотирьох денного навчально-методичного збору начальника інституту полковник Євгеній Степаненко визначить завдання особовому складу інституту на 2018‒2019 навчальний рік.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net