Курсанти-першокурсники ВІТІ урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народові

Добавлено: 25.08.2018 Переглянуто: 2653

25 серпня курсанти 1 курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народові. Розпочався урочистий ритуал з військового вітання особового складу навчального закладу «СЛАВА УКРАЇНІ! – ГЕРОЯМ СЛАВА!».

Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих українських воїнів, які поклали своє життя виборюючи територіальну цілісність України під час російської агресії. – У грізний для країни час, коли бойові дії на території нашої країни не припиняються, вибір героїчної професії офіцера-зв’язківця — це вже великий громадянський подвиг кожного з вас, хто стоїть зараз у строю, нема жодного сумніву, що, прийнявши на себе почесний обов’язок захищати Батьківщину, ви будете гідно продовжувати славні бойові традиції захисників попередніх поколінь – зауважив у своїй святковій промові начальник військового інституту полковник Євген Степаненко.

Із духовним словом до майбутніх офіцерів звернувся голова Синодального управління військового духовенства України настоятель Миколаївського храму в м. Києві Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Тарас Мельник, який благословив на щасливий професійний шлях першокурсників, що свідомо одягли однострої та вирішили присвятити своє життя захисту рідної України.

Цього року навчальний заклад поповнився понад 260 курсантами першого курсу, які представляють усі регіони нашої Батьківщини, а 23 з них приїхали на навчання до Києва з Донецької та Луганської областей.

Ритуал складання Військової присяги завершився проходженням урочистим маршем особовим складом інституту у складі зведеної коробки дівчат, які приймали участь у військового параді, що відбувся 24 серпня з нагоди святкування 27-ї річниці Незалежності України.