На Хрещатику відбулося перше вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду

Добавлено: 18.08.2018 Переглянуто: 933

18 серпня, на головній вулиці столиці — Хрещатику відбулося перше вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду, що відбудеться 24 серпня з нагоди святкування 27-ої річниці Незалежності України.

В тренуванні взяв участь Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, який перевірив хід підготовки особового складу, який залучається до військового параду.

В ньому взяли участь 4,5 тисячі військовослужбовців, очікується ще прибуття 18 іноземних делегацій з країн світу, які так само будуть брати участь в параді. Також під час першого тренування було представлено 250 одиниць техніки — нової, техніки, яка прийнята на озброєння або проходить державні випробування, а також представлені перспективні зразки.

Глава оборонного відомства також розповів, що під час урочистостей бригадам, які брали та беруть участь в бойових діях на сході України, будуть надані почесні назви та вручені бойові прапори.