Перші спортивні досягнення курсантів ВКСС ВІТІ під час ПВПП

Добавлено: 12.08.2018 Переглянуто: 1235

12.08.2018 року у польовому таборі було проведено спортивне свято (змагання).

Команди навчальних груп показали досить високий результат. В командному заліку місця розподілилися наступним чином:

1 місце – 802 група (капітан команди курсант Мацак Р.Ю.);

2 місце 803 група (капітан команди курсант Середенко Е.С.);

3 місце – 801 група (капітан команди курсант Єрісов В.О.).

За індивідуальними показниками в кращу сторону відмічені: курсант Дубовий О.В. (підтягування на перекладені 26 разів, згинання рук в упорі лежачі 63 рази), курсант Рак В.О., (підтягування на перекладені 20 разів, згинання рук в упорі лежачі 60 разів).

В кінці заходу команди були нагороджені солодкими призами кавунами що підняло настрій всім курсантам першого курсу.