Найкращих програмістів готують у ВІТІ

Добавлено: 08.08.2018 Переглянуто: 4496

В урочистій обстановці під час загального шикування навчального закладу начальник військ зв’язку ЗС України – начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем генерал-майор Володимир РАПКО вручив Кубок переможців та відзнаки начальника військ зв’язку ЗС України команді «MITI Hedgehogs» факультету Інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут яка представляла ЗС України і почесно зайняла Перше місце на Першому національному Хакатоні з питань галузі безпеки і оборони України в комбінованому змаганні.

Виступаючі перед особовим складом інституту начальник військ зв’язку ЗС України наголосив, що Перший оборонний Хакатон в Україні пройшов на високому професійному рівні та відзначив, що цьогорічні переможці в комбінованому змаганні — команда Збройних Сил України «MITI Hedgehogs» Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут цієї осені візьме участь у подібних заходах НАТО в Берліні.

Атакож генерал-майор Володимир Рапко подякував керівництву інституту, викладачам кафедри за підтримання позитивного іміджу України на міжнародному рівні та якісну професійну підготовку курсантів, які підтвердили, що найкращих програмістів на сьогоднішній день готують у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації.

Тож побажаємо команді кращих програмістів ВІТІ подальших перемог!