15 грудня 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Вручення зброї особовому складу курсантів набору 2018 року ВКСС ВІТІ

Добавлено: 07.08.2018 Переглянуто: 538

У Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 7 серпня 2018 року на базі військового містечка №72 смт Вакуленці відбувся урочистий ритуал вручення зброї особовому складу курсантів набору 2018 року.

Привітав молодих воїнів із знаменною в їхньому житті подією начальник коледжу полковник Злобін Кирило Вячеславович: «Шанобливе ставлення до зброї, вміле володіння нею — славна традиція нашого воїнства. Захисники української землі усіх поколінь завжди берегли її та доглядали, бо добре усвідомлювали істину: «Береженого і Бог береже, а козацька шабля стереже».— сказав начальник коледжу. — Попереду на вас чекає чимало випробувань, адже ви обрали почесну і нелегку професію — військовослужбовця Збройних Сил України».

На завершення урочистостей всі першокурсники у складі своїх підрозділів пройшли урочистим маршем, продемонструвавши вже отримані навички зі стройової підготовки, як для вчорашніх школярів. Попереду ще опанування загальновійськових навичок з навчальних дисциплін базової загальновійськової підготовки.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net