15 грудня 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Перша спільна репетиція парадного розрахунку ВІТІ

Добавлено: 03.08.2018 Переглянуто: 516

3 серпня 2018 року на злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу “Авіант” пройшло перше спільне тренування підрозділів Збройних Сил України та інших силових структур, які готуються до військового параду на честь Дня незалежності України 24 серпня.

Уперше у цьому році на параді крокуватиме зведена коробка жінок-військовослужбовців у складі якої більшість красунь у погонах від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут.

За підсумками тренування в кращу сторону у складі парадних розрахунків були відмічені курсанти – зв’язківці.

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут полковник Євген Степаненко подякував своїм підлеглим за старанність у тренуванні.

Загалом у військовому параді 24 серпня від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації візьмуть участь понад 120 курсантів та офіцерів. Серед цих військовослужбовців – 17 учасників бойових дійна сході України, які мають державні нагороди та відомчі відзнаки.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net