15 грудня 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Фінал навчання: майбутні офіцери-зв'язківці складають державні іспити

Добавлено: 24.07.2018 Переглянуто: 534

Незабаром війська зв’язку Збройних Сил України поповнять лейтенанти, випускники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, у яких зараз тривають державні іспити.

На базі батальйону забезпечення навчального процесу інституту майбутні офіцери складають комплексний екзамен: за спеціальністю та з військових дисциплін в польових умовах. А це — розгортання командно-штабних машин, маскування,  налаштування за нормативами транкінгового та супутникового зв’язку, засобів комутації та маршрутизації тощо.

Як зазначив голова екзаменаційної комісії заступник начальника військ зв’язку ЗС України полковник Сергій Капшук, сьогодні як ніколи важливо, щоб молодий офіцер-зв’язківець був здатним сміливо та рішуче діяти у сучасному бою, майстерно володів штатною зброєю та вмів працювати на усіх сучасних засобах зв’язку, які зараз використовуються в районі проведення ООС на сході України, був загартованим фізично й психологічно та готовим до захисту рідної країни.

Всі курсанти з поставленими завданнями впоралися на “добре” та “відмінно”. Що свідчить про ґрунтовний рівень знань, які вони отримали під час навчання в інституті.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net