20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Фінал навчання: майбутні офіцери-зв'язківці складають державні іспити

Добавлено: 24.07.2018 Переглянуто: 477

Незабаром війська зв’язку Збройних Сил України поповнять лейтенанти, випускники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, у яких зараз тривають державні іспити.

На базі батальйону забезпечення навчального процесу інституту майбутні офіцери складають комплексний екзамен: за спеціальністю та з військових дисциплін в польових умовах. А це — розгортання командно-штабних машин, маскування,  налаштування за нормативами транкінгового та супутникового зв’язку, засобів комутації та маршрутизації тощо.

Як зазначив голова екзаменаційної комісії заступник начальника військ зв’язку ЗС України полковник Сергій Капшук, сьогодні як ніколи важливо, щоб молодий офіцер-зв’язківець був здатним сміливо та рішуче діяти у сучасному бою, майстерно володів штатною зброєю та вмів працювати на усіх сучасних засобах зв’язку, які зараз використовуються в районі проведення ООС на сході України, був загартованим фізично й психологічно та готовим до захисту рідної країни.

Всі курсанти з поставленими завданнями впоралися на “добре” та “відмінно”. Що свідчить про ґрунтовний рівень знань, які вони отримали під час навчання в інституті.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net