Кафедра Військової підготовки ВІТІ запрошує громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

Стартував перший Національний оборонний хакатон: внесемо свою долю в розбудову IT сфери в ЗСУ

Добавлено: 23.07.2018 Переглянуто: 300

Національний оборонний хакатон, а простіше змагання спеціалістів з програмування, стартував у Києві. Змагання IT-спеціалістів у галузі безпеки та оборони проводять за сприяння Північноатлантичного альянсу. В першому Українському хакатоні беруть участь 15 команд, серед яких команда від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. А саме, курсанти факультету Інформаційних технологій, які отримують знання та досвід з розробки сучасного програмного забезпечення на кафедрі Комп’ютерних інформаційних технологій.

Основна мета хакатону – розробка інноваційних архітектурних рішень, а також програмного забезпечення для реалізації завдань складовими сектору безпеки і оборони України в контексті створення системи оперативного (бойового) управління, зв’язку, розвідки та спостереження (C4ISR).

Участь у подібних заходах сприяє створенню умов ефективної взаємодії талановитої молоді та професійних експертів України і НАТО для формування інноваційних та технологічних рішень в контексті реалізації концепції мереж для майбутніх військових місій НАТО Federated Mission Networking (FMN).

У 2017 випускники та курсанти нашого інституту вже брали участь у аналогічних змаганнях, що проводились в Чорногорії та Великій Британії, де посіли призові місця.

В Киеве стартовал национальный хакатон по безопасности и обороне 23.07.18

В Киеве проходит первый в стране оборонный хакатон

В Киеве стартовал оборонный хакатон

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net