Кафедра Військової підготовки ВІТІ запрошує громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

Випускний екзамен на кафедрі військової підготовки офіцерів запасу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

Добавлено: 20.07.2018 Переглянуто: 344

На кафедрі військової підготовки завершений навчальний збір із студентами цивільних вишів, які навчаються на другому курсі за Програмою підготовки офіцерів запасу. Сьогодні студенти складають випускний екзамен. До складу екзаменаційної комісії залучені представники від замовника на підготовку офіцерів запасу за відповідними військово-обліковими спеціальностями та викладачі кафедр інституту.

Важливим елементом випускного екзамену є визначення рівня опановування студентами військової кафедри досвіду бойових дій підрозділів та військових частин Збройних Сил України та практичних навичок експлуатації сучасних зразків озброєння та військової техніки.

За результатами випускного екзамену з військової підготовки студентам другого курсу, будуть присвоєні відповідні військові-облікові спеціальності та первинне військове звання «молодший лейтенант запасу».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net