15 грудня 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Випускний екзамен на кафедрі військової підготовки офіцерів запасу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

Добавлено: 20.07.2018 Переглянуто: 454

На кафедрі військової підготовки завершений навчальний збір із студентами цивільних вишів, які навчаються на другому курсі за Програмою підготовки офіцерів запасу. Сьогодні студенти складають випускний екзамен. До складу екзаменаційної комісії залучені представники від замовника на підготовку офіцерів запасу за відповідними військово-обліковими спеціальностями та викладачі кафедр інституту.

Важливим елементом випускного екзамену є визначення рівня опановування студентами військової кафедри досвіду бойових дій підрозділів та військових частин Збройних Сил України та практичних навичок експлуатації сучасних зразків озброєння та військової техніки.

За результатами випускного екзамену з військової підготовки студентам другого курсу, будуть присвоєні відповідні військові-облікові спеціальності та первинне військове звання «молодший лейтенант запасу».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net