Підготовка студентів кафедри військової підготовки офіцерів запасу ВІТІ до складання комплексного екзамену та військової присяги

Добавлено: 18.07.2018 Переглянуто: 1594

Студенти випускних курсів вищих навчальних закладів столиці успішно пройшли польовий вишкіл у навчально-тренувальному комплексі батальйону забезпечення навчального процесу інституту.

Після проходження програми навчального збору студенти готуються до складання випускного екзамену за відповідними військово-обліковими спеціальностями підготовки та складання Війської присяги на вірність Українському народові.

Cкладання Війської присяги на вірність Українському народові студентами кафедри військової підготовки відбудеться 21 липня 2018 року.

Після цього їм буде присвоєно військове звання «молодший лейтенант запасу».