День відкритих дверей на кафедрі військової підготовки ВІТІ

Добавлено: 14.07.2018 Переглянуто: 1100

14 липня 2018 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на кафедрі військової підготовки відбувся День відкритих дверей для студентів Закладів вищої освіти.

Провідний військовий виш з підготовки військових фахівців за пріоритетними спеціальностями: Кібербезпека, Інформаційні системи та технології, Комп'ютерні науки, Телекомунікації та радіотехніка, провів агітаційну роботу серед студентів закладів вищої освіти м. Києва, щодо підготовки у виші за програмою офіцерів запасу.

Підготовку студентів з усіх куточків України за програмою "Офіцер запасу" здійснює колектив досвідчених викладачів - професіоналів своєї справи.

Набір 2018 року буде здійснюватися для підготовки за програмою офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями:

• Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах (державне замовлення).
  • Застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації) (державне замовлення).
  • Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем.
  • Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності
  • Технічне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління.
  • Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів.
  • Соціальна психологія.

Гості побачили сучасні засоби зв’язку, безпілотні літальні апарати і зброю, яка зараз використовуються в зоні АТО, і на якій навчаються майбутні офіцери.

Запрошуємо на навчання!

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.