Участь представника інституту у проведенні круглого столу у Військовій академії (м. Одеса)

Добавлено: 12.07.2018 Переглянуто: 1338

На загальному фоні розвитку суспільно-політичної обстановки та нарощування спроможностей Збройних Сил України з відсічі зовнішньої збройної агресії система морально-психологічного забезпечення потребує оновлення підходів, форм і способів її організації. З ініціативи Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗС України у Військовій академії (м. Одеса) було проведено круглий стіл «З питань уніфікації програм навчальних дисциплін гуманітарного спрямування та морально-психологічного забезпечення» на якому активну участь приймав начальник кафедри військово-гуманітарних дисциплін полковник Олександр Саєнко.

Питаннями, що виносилися на обговорення круглого столу були:

• методики проведення «Командирського» та «Бойового» інформування під час проведення навчальних занять у ВВНЗ;
  • методики проведення «Аналізу проведених дій» під час проведення навчальних занять у ВВНЗ;
  • питання щодо створення окремої навчальної дисципліни «Лідерство у військовій сфері»;
  • внесення в програму навчальної дисципліни «Історія України та української культури» питань з історії українського війська або відокремлення «Історія українського війська» у третій Змістовий модуль;
  • питання щодо єдиного змісту навчальної дисципліни «Морально-психологічне забезпечення».

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.