17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Черговий крок до лейтенантських зірок курсантів факультету інформаційних технологій

Добавлено: 10.07.2018 Переглянуто: 461

10.07.2018 року на кафедрі Автоматизованих систем управління, у рамках атестації курсантів випускових курсів, відбувся захист дипломних робіт курсантів факультету Інформаційних технологій, які навчаються за спеціальністю 126 – інформаційні системи та технології. Ця подія стала знаменною як для випускників, так і для факультету в цілому, адже це перший випуск магістрів за вищезазначеною спеціальністю.

Попереду майбутніх лейтенантів очікує не менш важливий етап атестації, який полягає у складанні комплексного екзамену, у ході якого екзаменаційною комісією буде перевірений рівень теоретичних знань та практичних вмінь випускників, котрі вони отримали за час навчання у стінах нашого закладу вищої освіти.

Керівництво факультету Інформаційних технологій та особовий склад кафедри Автоматизованих систем управління щиро вітають випускників 2018 року з успішним подоланням чергового етапу на нелегкому шляху до лейтенантських зірок та бажають натхнення і подальших успіхів!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net