Студенти кафедри військової підготовки офіцерів запасу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації проходять військові збори

Добавлено: 09.07.2018 Переглянуто: 1354

На базі батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проходять навчальні збори з понад 200 студентами, які протягом двох років навчалися на кафедрі військової підготовки.

Цього року польовий вихід зі студентами випускних курсів вищих навчальних закладів столиці вдруге проходить у навчально-тренувальному комплексі батальйону забезпечення навчального процесу інституту.

На тактичному полі майбутні офіцери запасу практично відпрацьовують навчальні нормативи з тактичної, розвідувальної, інженерної, радіаційної, військово-медичної підготовки. Вчаться налаштовувати зв’язок на сучасних засобах зв’язку та зразках озброєння, військової та спеціальної техніки.

Практичні заняття спрямовані на вивчення студентами досвіду бойових дій підрозділів та військових частин Збройних Сил України, набутого під час виконання завдань на сході нашої держави.

— До підготовки студентів залучені досвідчені керівники та викладачі. Сучасна навчально-матеріальна база інституту дозволяє успішно виконати всі заходи, заплановані програмою зборів, — зазначив начальник табірного збору полковник Андрій Чекан.

Після проходження програми навчального збору та складання випускного екзамену студенти, які пройшли військову підготовку, складуть Військову присягу на вірність Українському народові. Після цього їм буде присвоєно військове звання «молодший лейтенант запасу».