Концерт з нагоди Дня Конституції України у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ

Добавлено: 02.07.2018 Переглянуто: 1272

1 липня 2018 року на території військового містечка №20, де знаходиться Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, о 10 годині проходив концерт. Для військовослужбовців коледжу та гостей на волонтерських засадах Полтавська обласна філармонія проводила святковий концерт з нагоди Дня Конституції України.

Виступали лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів артисти: Микола Гармаш, Ігорь Федина, Аліна Філіпюк, саксофоніст Денис Золотов та учасниця телепередачі X - factor Лариса Барисенко. Виступи артистів супроводжувалися гучними аплодисментами глядачів. Після закінчення концерту курантам коледжу були роздані автографи, та було проведено фотографування артистів з кращими військовослужбовцями.

Цей захід викликав у курсантів гордість за нашу державу, та їх належність до Збройних Сил України.