17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Змагання присвячені Дню Конституції України з міні футболу

Добавлено: 01.07.2018 Переглянуто: 336

27 червня 2018 року в м. Полтава на базі спортивного комплексу «Динамо» відбулись змагання присвячені Дню Конституції України з міні футболу. В змаганнях, організованих командуванням військової частини 3052 (НГУ) та ВКСС ВІТІ за сприянням керівництва спортивного товариства «Динамо», прийняли участь військові частини та силові структури (Національна гвардія України) Полтавського гарнізону.

Спортсмени, які захищали честь своїх команд не збирались поступатись один одному до останніх секунд матчів, демонструючи свою спритність, влучність на уміння маневрувати з м’ячем. Але, як і годиться в спорті, за підсумками змагань призові місця посіли лише три команди… А саме:

ПЕРШЕ МІСЦЕ – команда військової частини 3052 Національної гвардії України;

ДРУГЕ МІСЦЕ – команда ВКСС ВІТІ;

ТРЕТЄ МІСЦЕ – команда військової частини А3384 (окрема авіаційна бригада м. Полтава).

Слід зазначити, що курсанти-гравці коледжу здобули СРІБЛО на цих змаганнях не лише завдяки власній високій фізичній підготовленості та футбольній майстерності, а й внаслідок активної, емоційної та шаленої підтримки вболівальників – товаришів по навчанню та службі!!!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net