Військові зв'язківці діляться знання з майбутніми лікарями та провізорами Збройних Сил України

Добавлено: 29.06.2018 Переглянуто: 1584

Продовжується плідна співпраця Військового інституту телекомунікацій та інформатизації та Української військово-медичної академії в організації навчального процесу при підготовці лікарів та провізорів для Збройних Сил України та інших силових структур.

Так, 27 червня 2018 року науково-педагогічними працівниками Військового інституту телекомунікацій та інформатизації була надана кваліфікована допомога у проведені занять з дисципліни “Підготовка зі зв'язку” за темами: “Радіостанції УКХ діапазону тактичної ланки управління”, “Польові засоби проводового зв'язку підрозділів тактичної ланки управління”. Під час проведення занять із слухачами Української військово-медичної академії фахівці кафедри радіозв'язку факультету телекомунікаційних систем надали знання та практичні навички застосування таких зразків техніки зв'язку, які використовуються для організації радіозв'язку в підрозділах Збройних Сил України під час виконання завдань в районі проведення Операції Об'єднаних сил (АТО).