До 30.09.2018 року продовжено конкурсний відбір на кафедру військової підготовки ВІТІ, запрошуємо громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

Військові зв'язківці діляться знання з майбутніми лікарями та провізорами Збройних Сил України

Добавлено: 29.06.2018 Переглянуто: 359

Продовжується плідна співпраця Військового інституту телекомунікацій та інформатизації та Української військово-медичної академії в організації навчального процесу при підготовці лікарів та провізорів для Збройних Сил України та інших силових структур.

Так, 27 червня 2018 року науково-педагогічними працівниками Військового інституту телекомунікацій та інформатизації була надана кваліфікована допомога у проведені занять з дисципліни “Підготовка зі зв'язку” за темами: “Радіостанції УКХ діапазону тактичної ланки управління”, “Польові засоби проводового зв'язку підрозділів тактичної ланки управління”. Під час проведення занять із слухачами Української військово-медичної академії фахівці кафедри радіозв'язку факультету телекомунікаційних систем надали знання та практичні навички застосування таких зразків техніки зв'язку, які використовуються для організації радіозв'язку в підрозділах Збройних Сил України під час виконання завдань в районі проведення Операції Об'єднаних сил (АТО).

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net