17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Військові зв'язківці діляться знання з майбутніми лікарями та провізорами Збройних Сил України

Добавлено: 29.06.2018 Переглянуто: 408

Продовжується плідна співпраця Військового інституту телекомунікацій та інформатизації та Української військово-медичної академії в організації навчального процесу при підготовці лікарів та провізорів для Збройних Сил України та інших силових структур.

Так, 27 червня 2018 року науково-педагогічними працівниками Військового інституту телекомунікацій та інформатизації була надана кваліфікована допомога у проведені занять з дисципліни “Підготовка зі зв'язку” за темами: “Радіостанції УКХ діапазону тактичної ланки управління”, “Польові засоби проводового зв'язку підрозділів тактичної ланки управління”. Під час проведення занять із слухачами Української військово-медичної академії фахівці кафедри радіозв'язку факультету телекомунікаційних систем надали знання та практичні навички застосування таких зразків техніки зв'язку, які використовуються для організації радіозв'язку в підрозділах Збройних Сил України під час виконання завдань в районі проведення Операції Об'єднаних сил (АТО).

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net