Кафедра Військової підготовки ВІТІ запрошує громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

Підготовка курсантів до параду військ у День незалежності України

Добавлено: 27.06.2018 Переглянуто: 413

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проходять тренування парадного розрахунку для участі у військовому параді з нагоди 27-ї річниці Незалежності України.

До парадного розрахунку відібрано кращих військовослужбовців, учасників бойових дій та відмінників навчання. Курсанти факультетів військового вишу щодня проводять понад 6 годин стройової підготовки. При відборі враховувалися добра стройова виправка, моральні якості, стан здоров’я та відповідний зріст. Також цього року у параді від військового інституту братимуть участь військовослужбовці — жінки.

— За кожною шеренгою закріплений офіцер-куратор, який оцінює курсантів та слідкує за злагодженістю своїх підлеглих. Всі військовослужбовці, як один, налаштовані на подальші тренування і готові достойно представити свою майстерність перед народом України у серці столиці 24 серпня, — повідомив заступник начальника інституту полковник Віталій Тарасов.

Загалом, у військовому параді від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут братимуть участь понад 150 курсантів та офіцерів. Серед військовослужбовців — 18 учасників бойових дій на сході України, які мають державні нагороди та відомчі відзнаки.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net