17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Підготовка курсантів до параду військ у День незалежності України

Добавлено: 27.06.2018 Переглянуто: 586

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проходять тренування парадного розрахунку для участі у військовому параді з нагоди 27-ї річниці Незалежності України.

До парадного розрахунку відібрано кращих військовослужбовців, учасників бойових дій та відмінників навчання. Курсанти факультетів військового вишу щодня проводять понад 6 годин стройової підготовки. При відборі враховувалися добра стройова виправка, моральні якості, стан здоров’я та відповідний зріст. Також цього року у параді від військового інституту братимуть участь військовослужбовці — жінки.

— За кожною шеренгою закріплений офіцер-куратор, який оцінює курсантів та слідкує за злагодженістю своїх підлеглих. Всі військовослужбовці, як один, налаштовані на подальші тренування і готові достойно представити свою майстерність перед народом України у серці столиці 24 серпня, — повідомив заступник начальника інституту полковник Віталій Тарасов.

Загалом, у військовому параді від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут братимуть участь понад 150 курсантів та офіцерів. Серед військовослужбовців — 18 учасників бойових дій на сході України, які мають державні нагороди та відомчі відзнаки.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net