6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Підготовка фахівців із захисту в кіберпросторі за програмою підготовки офіцерів запасу

Добавлено: 26.06.2018 Переглянуто: 1426

Вперше у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, серед цивільних та військових вишів на кафедрі військової підготовки відкрито підготовку за військово-обліковою спеціальністю “ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ ТА КІБЕРНЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ В ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ” (державне замовлення).

В умовах інформаційної війни фахівці за цією спеціальністю, як ніколи, потрібні для Збройних Сил України та інших силових структур країни. Під час навчання майбутні фахівці кіберзахисту отримають знання з організації та забезпечення кібербезпеки на тактичному рівні, проведення пошуку та оцінки вразливості в кіберпросторі, застосування комплектів для реалізації розслідування кібернетичних інцидентів.

КІБЕРБЕЗПЕКА – це професія майбутнього!

Запрошуємо НА НАВЧАННЯ здобувачів вищої освіти незалежно від форми навчання у вищих навчальних закладах, у тому числі і військовослужбовців рядового складу, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом та громадян України, які мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилося 40 років.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net