17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Підготовка фахівців із захисту в кіберпросторі за програмою підготовки офіцерів запасу

Добавлено: 26.06.2018 Переглянуто: 905

Вперше у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, серед цивільних та військових вишів на кафедрі військової підготовки відкрито підготовку за військово-обліковою спеціальністю “ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ ТА КІБЕРНЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ В ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ” (державне замовлення).

В умовах інформаційної війни фахівці за цією спеціальністю, як ніколи, потрібні для Збройних Сил України та інших силових структур країни. Під час навчання майбутні фахівці кіберзахисту отримають знання з організації та забезпечення кібербезпеки на тактичному рівні, проведення пошуку та оцінки вразливості в кіберпросторі, застосування комплектів для реалізації розслідування кібернетичних інцидентів.

КІБЕРБЕЗПЕКА – це професія майбутнього!

Запрошуємо НА НАВЧАННЯ здобувачів вищої освіти незалежно від форми навчання у вищих навчальних закладах, у тому числі і військовослужбовців рядового складу, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом та громадян України, які мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилося 40 років.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net