Навчальний збір - завершальний етап підготовки офіцерів запасу

Добавлено: 22.06.2018 Переглянуто: 1431

Студенти цивільних вишів та військовослужбовці, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра пройшли теоретичний та практичний курс навчання з військової підготовки у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації. На завершальному етапі військової підготовки проводиться навчальний збір.

Цього року навчальний збір буде проводитися на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з використанням елементів матеріально-технічної бази військової частини А0415. Проведення навчального збору спрямоване на виконання вимог кваліфікаційних характеристик офіцерів запасу та програм військової підготовки.

Після проходження програми навчального збору та складання випускного екзамену цивільна молодь в урочистих умовах складатимуть Військову присягу.