Кафедра Військової підготовки ВІТІ запрошує громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

Першість факультету інформаційних технологій з міні-футболу

Добавлено: 19.06.2018 Переглянуто: 289

17.06.2018 року відбулась першість факультету Інформаційних технологій з міні - футболу.

Курсанти – гравці від початку гри йшли плече до плеча, не поступаючись один одному, вміло демонстрували свою спритність, влучність і маневрування з м’ячем. З першої до останньої хвилини протистояння було напружене, а завдяки вболівальникам, які активно підтримували гравців – насичене емоціями та шаленою підтримкою.

За результатами змагань почесне III місце посіла команда 27 навчального курсу; II місце – збірна 26 курсу. А заслужену перемогу і I місце здобула команда 24 навчального курсу, до складу якої входили: молодший сержант БОНДАРЕНКО І.О., старший солдат ГОЛІШЕВСЬКИЙ Д.В., молодший сержант ЯВОРСЬКИЙ Ю.В., старший солдат ВАСІЛЕВСЬКИЙ Р.І., солдат СТРИГУНОВ В.Я., солдат ПУСТОВІТ Б.В. Усі учасники показали високу майстерність і вміле володіння м’ячем. По закінченню гри команди було урочисто нагороджено почесними грамотами.

Керівництво факультету вітає переможців змагань і бажає, щоб перемоги в спортивних змаганнях стали стимулом для подальших перемог в навчанні і професійній сфері.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net