17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Першість факультету інформаційних технологій з міні-футболу

Добавлено: 19.06.2018 Переглянуто: 438

17.06.2018 року відбулась першість факультету Інформаційних технологій з міні - футболу.

Курсанти – гравці від початку гри йшли плече до плеча, не поступаючись один одному, вміло демонстрували свою спритність, влучність і маневрування з м’ячем. З першої до останньої хвилини протистояння було напружене, а завдяки вболівальникам, які активно підтримували гравців – насичене емоціями та шаленою підтримкою.

За результатами змагань почесне III місце посіла команда 27 навчального курсу; II місце – збірна 26 курсу. А заслужену перемогу і I місце здобула команда 24 навчального курсу, до складу якої входили: молодший сержант БОНДАРЕНКО І.О., старший солдат ГОЛІШЕВСЬКИЙ Д.В., молодший сержант ЯВОРСЬКИЙ Ю.В., старший солдат ВАСІЛЕВСЬКИЙ Р.І., солдат СТРИГУНОВ В.Я., солдат ПУСТОВІТ Б.В. Усі учасники показали високу майстерність і вміле володіння м’ячем. По закінченню гри команди було урочисто нагороджено почесними грамотами.

Керівництво факультету вітає переможців змагань і бажає, щоб перемоги в спортивних змаганнях стали стимулом для подальших перемог в навчанні і професійній сфері.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net