Добавлено: 15.06.2018 Переглянуто: 1671

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації залучені до виконання завдань зі зв'язку.

Під час виконання завдань майбутні офіцери відпрацюють питання розгортання та підготовки до застосування комплексної апаратної зв'язку. Практично відпрацюють функціональні обов'язки за посадами на вузлі зв'язку пункту управління. Це дозволить їм закріпити свої знання з експлуатації засобів супутникового зв'язку (Tooway), новітніх засобів телекомунікацій, розгортання абонентської мережі відкритої ІР-телефонії, системи обміну службової інформації, відеоконференцзв'язку, АСУ “Дніпро”, АТС-2.